Krepšelis

Jūsų pirkinių krepšelis tuščias.

DUK

Čia raskite atsakymus!

Mikropigmentacija – procedūra, kurios metu specialių instrumentų pagalba spalvoti pigmentai yra įvedami į viršutinį odos sluoksnį (epidermį), taip sukuriant reikiamą atspalvį ir suteikiant norimą formą. Procedūra yra atliekama ilgalaikės kosmetikos procedūrų įrenginiu, kurio antgalis, priklausomai nuo procedūros tipo ir vietos, turi vieną ar kelias mikro adatėles. Šių adatėlių tipas bei judėjimo greitis yra pritaikomas procedūros tipui.  Adatėlių judėjimo greitis pritaikomas taip, kad būtų pasiektas optimalus rezultatas, priklausomai nuo odos struktūros ir tolerancijos skirtingose procedūros vietose. Parenkamas greitis, minimaliai traumuojantis odą ir suteikiantis puikų procedūros rezultatą per trumpesnį laiką.  Adatėlių judesių tikslumas ir vienodas pigmentų įterpimo gylis užtikrina ilgalaikį, tikslų ir tolygų atspalvį. Procedūrų metu naudojami jautrumą mažinantys medikamentai. Po mikropigmentacijos procedūros veido bruožai įgauna simetriškas, tikslias ir išraiškingas formas, tolygią spalvą. Iš karto po procedūros spalva būna labai intensyvi, vėliau ji šviesėja ir kinta priklausomai nuo odos spalvos, tipo bei tinkamos priežiūros po procedūros. Procedūros metu odos paviršius yra pažeidžiamas, todėl reikalingas laikas ir speciali priežiūra, kad oda tinkamai sugytų. Kad procedūros rezultatas būtų sėkmingas ir ilgalaikis, teisinga priežiūra po procedūros atlikimo gali lemti iki 50 % sėkmės. Pirmomis dienomis po procedūros oda aplink sritį, kurioje buvo atliekama procedūra gali būti paraudusi ir jautri. Būtina laikytis specialisto nurodytų priežiūros po procedūros rekomendacijų.

Procedūra atliekama naudojant įrankį, kurį sudaro skirtingas kiekis adatėlių, primenančių mikro peiliukus. Jų pagalba odos paviršius yra įbrėžiamas ir taip į odą įvedamas pigmentas, tokiu būdu suformuojant labai plonytį ir primenantį natūralų plaukelį. Imituojant ilgesnius ir trumpesnius plaukelius sukuriamas realistiškas antakių vaizdas.

Ilgalaikio makiažo ilgaamžiškumas priklauso nuo individualių organizmo savybių, klientės gyvenimo būdo ir pigmento intensyvumo bei spalvos. Paprastai efektas išlieka nuo 6 mėnesių iki 3 metų. Kuo ryškesnis pigmentas, panaudotas procedūros metu, tuo ilgiau išlieka efektas, natūralios, švelnios spalvos blunka greičiau. Dažnas buvimas saulėje, lankymasis soliariumuose, rūkymas, dažnos veido šveitimo procedūros, kosmetika su odos regeneraciją skatinančiais ir rugštiniais komponentais daro neigiamą įtaką procedūros ilgaamžiškumui.

Rekomenduojama:

·  likus mėnesiui iki ilgalaikio makiažo procedūros susilaikyti nuo plaukų šalinimo lazeriu, cheminių, rūgštinių šveitimų bei biorevitalizacijos procedūrų  būsimos procedūros atlikimo vietoje.

·  likus savaitei iki procedūros nedažyti chemiškai ir nedepiliuoti antakių (jei bus atliekama antakių ilgalaikio makiažo procedūra).

·  savaitę prieš planuojamą procedūrą nutraukti saulės vonias.

·  bent 3-5 dienas iki procedūros nenaudoti kosmetikos priemonių, sudėtyje turinčių glikolio ar kitų rūgščių, retinolio A ar kitų odos regeneraciją skatinančių produktų, riebių kremų ir aliejų.

·   3-5 dienas iki planuojamos procedūros pradėti pūslelinės profilaktiką ( jei ruošiatės lūpų koregavimo procedūrai).

·   24 valandas iki procedūros susilaikyti nuo kraują skystinančių (tokių kaip aspirinas), kraujagysles plečiančių priemonių ir medikamentų.

·   24 valandas iki procedūros vengti alkoholio, kavos, kokakolos, kitų kofeino turinčių gėrimų.

·   24 valandas iki procedūros vengti aštraus ir sunkiai virškinamo maisto produktų.

Procedūra susideda iš keletos etapų:

-Pirminė konsultacija. Ji gali vykti tą pačią dieną prieš pat atliekant procedūrą arba kitu, iš anksto sutartu, laiku. Konsultacijos trukmė 30 min. priklausomai nuo to kiek laiko prireikia suprasti kliento poreikius. Jos metu aptariama:

  • lūkesčiai išvaizdai po procedūros;
  • norai ir poreikiai (paryškinti natūralius bruožus ar siekti ryškesnio efekto);
  • gyvenimo būdas ir asmeninis stilius, mėgiamos spalvos;
  • veido bruožai, odos atspalvis ir tipas;
  • nustatoma plaukelių augimo kryptis, spalva, tankis;
  • nustatoma veido asimetrija, randai;
  • suteikiamos rekomendacijos;
  • atsakoma į klientei kylančius klausimus ir abejones;
  • padaroma klientės veido nuotrauka prieš procedūrą.

-Eskizų piešimas.

  • Suderinama pigmento spalva ir  būsimų linijų forma, pagal kurią bus atliekama procedūra.

-Pagrindinė mikropigmentacijos procedūra. Jos trukmė, priklausomai nuo procedūros tipo, 1-2val.

  • aparato pagalba įvedamas pasirinktos spalvos pigmentas;
  • procedūros metu tepami jautrumą mažinantys vaistai;
  • padaroma klientės veido nuotrauka po procedūros.

-Konsultacija priežiūrai po procedūros. Atlikus procedūrą suteikiama informacija apie procedūros vietos priežiūrą namuose.

  • suteikiama informacija apie galimas indikacijas ir jų galimą trukmę (patinimas, paraudimas);
  • suteikiami medikamentai naudojimui namuose;
  • atsakoma į klientei kylančius klausimus ir abejones;
  • duodamas informacinis lapelis su aprašytomis rekomendacijomis priežiūrai.

-Registracija korekcijai (jei bus reikalinga). Aptariamas ir nustatomas klientei patogus korekcijos laikas, kuris gali būti ne aksčiau nei po 4 savaičių ir ne vėliau nei po 3 mėnesių

Paprastai mikropigmentacijos procedūra trunka nuo 1,5 iki 2,5 valandos. Į šį laiką įskaičiuota konsultacija, eskizo piešimas, formos bei spalvos parinkimas, ilgalaikio makiažo atlikimas, darbų prieš ir po fotografavimas, priežiūros namuose aptarimas.

Procedūros metu naudojami tepamieji anestetikai, kurie sumažina jautrumą ir diskomforto jausmą. Kiekviena skirtingai ir individualiai jaučia skausmą, be to kiekvienos moters skirtingos veido zonos yra mažiau ar daugiau jautresnės skausmui.

Ilgalaikio makiažo privalumai akivaizdūs nepriklausomai nuo amžiaus, gymio ar gyvenimo būdo. Naujai suteiktos ar tik paryškintos linijos harmoningai dera su veido bruožais ir juos išryškina.

Ši nesudėtinga estetinė kūno ir veido bruožų korekcija, atliekama profesionalaus specialisto, naudojančio saugius spalvotus pigmentus, suteikia ryškumo, tikslumo, simetrijos ir nepriekaištingą, ilgai išliekančią, formą.  Ilgalaikis makiažas užtikrina pasitikėjimą savo išvaizda sportuojant, aktyviai leidžiant laisvalaikį, plaukiojant. Sutaupo laiko kiekvieną rytą ruošiantis prie veidrodžio. Kaskart atrodysite kaip su profesionalaus vizažisto atliktu makiažu. Profesionaliai atliktas ilgalaikis makiažas atrodo natūraliai, harmoningai dera prie veido formos ir bruožų, gymio bei individualaus moters stiliaus.

Ilgalaikis makiažas (mikropigmentacija) tobulai tiks jeigu:

  • per šviesūs ar per reti Jūsų antakiai;
  • Jūsų antakių forma yra asimetriška arba netinkanti Jūsų veido formai;
  • Jūsų akys yra neišraiškingos formos arba asimetriškos;
  • Jums būdinga akių asimetrija, Jūsų akys yra per arti ar per toli viena nuo kitos;
  • Jūsų lūpos labai siauros, netolygaus atspalvio ar praradusios spalvą;
  • turite pigmentinių dėmių, randų;
  • Jums reikalinga estetinė dermopigmentacija (galvos plaukų imitacija, krūtinės aureolės rokonstrukcija);
  • norite ištaisyti neprofesionalių specialistų padarytas klaidas;
  • norite atnaujinti, paryškinti ar papildyti seniau atliktas procedūras.

Pirmą savaitę (7-10 dienų) po procedūros atlikimo labai svarbu tinkamai prižiūrėti procedūros atlikimo vietą:

  • 5 dienas neprausti, nešlapinti vandeniu;
  • procedūros sritį tepti specialiu gydomuoju kremu, kurį duoda specialistas;
  • „neskatinti” gijimo proceso jokiais tepalais;
  • nekrapštyti gijimo proceso metu susidariusių šašiukų;

vengti kosmetinių grožio procedūrų ir injekcijų procedūros atlikimo vietose;

  • saugotis tiesioginių saulės spindulių ir nesilankyti soliariume.

Pirmas tris savaites po procedūros atlikimo:

  • vengti tiesioginių saulės spindulių ir nesilankyti soliariume;
  • nesilankyti pirtyse, saunose, baseine;
  • nenaudoti priemonių, sudėtyje turinčių glikolio ar kitų rūgščių, retinolio A ar kitų odos regeneraciją skatinančių produktų;
  • nedaryti rūgštinių, cheminių ar kitų veido valymo ar šveitimo procedūrų;
  • chemiškai nedažyti antakių, nedaryti antakių depiliacijos;
  • nerekomenduojama daryti elektrolizės, plaukų šalinimo lazeriu procedūrų netoli buvusios procedūros vietos;
  • kosmetines grožio procedūras ir injekcijas procedūros atlikimo vietose taip pat rekomenduojama atidėti mėnesiui.

Procedūros atlikimo sėkmei, jos rezultatui ir Jūsų savijautai procedūros metu, turi įtakos tinkamas pasiruošimas procedūroms.

Mikropigmentacijos procedūros sėkmė susideda iš keleto faktorių. Tam būtina ją atliekančio specialisto patirtis, stiliaus pojūtis, puikios veidotyros, koloristikos, proporcijų pajautimo, odos sandaros, higienos reikalavimų, pigmentų sudėties žinios ir meistriškai įvaldyta patikima aparatūra. Visi šie faktoriai yra labai svarbūs, tad sunku būtų išskirti vieną kaip svarbiausią. Tiksliausia būtų pasakyti, kad sėkmę lemia profesionalus požiūris ir nuolatinis tobulėjimas. Kadangi procedūra yra ilgalaikio poveikio ir jos pasekmės lemia moters išvaizdą ne vienerius metus, o  korekcijos yra nelengvai pasiekiamos bei reikalaujančios nemažai laiko ir pastangų, į šią procedūrą reikėtų žiūrėti itin atsakingai. Tai yra –  nepagailėti laiko renkantis specialistą, pasidomėti jo atliktais darbais, medžiagomis, su kuriomis dirbama ir jo meistriškumu. Šiai procedūrai atlikti nepakanka kokybiškų medžiagų ir brangių instrumentų –  reikia rasti savo sritį puikiai išmanantį specialistą. Taip pat labai svarbios yra ir specialisto asmeninės savybės. Svarbu kaip jis sugeba įsiklausyti į kliento poreikius, suprasti jo individualų požiūrį ir patarti jam, siekiant geriausio rezultato. Profesionalus meistras turi siekti rezultato, kuris pabrėžtų, išryškintų natūralų grožį, o ne primestų svetimas, gal net visai kliento bruožams netinkančias naujas linijas.

-Įsitikinkite specialisto meistriškumu:

  • peržiūrėkite jo pateikiamus darbų pavyzdžius;
  • išnagrinėkite, ar, Jūsų nuomone, jie tinkamai parinkti pagal klienčių veido formą;
  • paieškokite buvusių klientų atsiliepimų apie specialistą;
  • paprašykite rekomendacijų iš buvusių klientų (galite paprašyti ir nuotraukų „prieš“ ir „po“).

-Įsitikinkite specialisto kvalifikacija ir profesionalumu:

  • pasidomėkite, kur mokėsi ir kokius kursus baigė Jūsų pasirinktas specialistas;
  • pasidomėkite, kada paskutinį kartą specialistas kėlė kvalifikaciją;
  • pasidomėkite, kokiu aparatu atliekama procedūra;
  • pasidomėkite su kokiomis medžiagomis dirba Jūsų pasirinktas specialistas;
  • paprašykite specialisto išvardinti savo privalumus;
  • paprašykite specialisto papasakoti kodėl jis pasirinko būtent tuos instrumentus ir tuos pigmentus darbui;
  • pasidomėkite, kiek laiko dirba Jūsų pasirinktas specialistas.

-Pasidomėkite kiek laiko skiriama procedūrai ir kokia procedūros eiga:

  • paklauskite specialisto, kiek laiko skiria konsultacijoms;
  • pasiteiraukite, kokius įrankius naudoja eskizo suderinimui;
  • pasiteiraukite, ar bus įvertinama odos ir bendros Jūsų savijautos būklė prieš procedūrą (pvz.: ar atliekama procedūra peršalus, karščiuojant, sergant sloga?);
  • pasiteiraukite, kiek laiko trunka procedūra ir kokia jos eiga;
  • įvertinkite specialisto bendravimo stilių ir toną atsakinėjant į ne visai patogius klausimus.

-Įsitikinkite, kad griežtai laikomasi higienos reikalavimų:

įsitikinkite, kad naudojami vienkartiniai, sterilūs instrumentai;

  • įvertinkite bendrą kabineto aplinkos švarą;
  • stebėkite, ar dirbama su pirštinėmis ir kitomis būtinomis apsaugos priemonėmis;
  • stebėkite, ar dezinfekuojami nevienkartiniai įrankiai ir prietaisų dalys;
  • būkite tikri, kad procedūros metu jausitės saugiai ir komfortabiliai.

Visos teisės saugomos © MB "Nanomikropigmentacija" | ISK

Apie mane

Paslaugos

MOAR

Blogas

Nepraleisk naujienų